EBM-Papst 4118N/2HH-00187 fan
Artikelnummer:
4118N/2HH-00187
Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 119mm L x 119mm H Bal 160,0 CFM (4,48m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$37,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4118N/2HH-00187 |
| Lawaai: | 64,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 160,0 CFM (4,48m³/min) |
| Vermogen (watt): | 14.7 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | – |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 0.86 lb (390.09 g) |
| Serie: | 4100N |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.305A |
| Spanningsbereik: | 44 ~ 52 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 119mm L x 119mm H Bal 160,0 CFM (4,48m³/min) 3 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
64,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst 4118N/2HH-00187 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.