ebm-papst 4114NXHHU ventilator
Artikelnummer:
4114NXHHU
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Bal 153,0 CFM (4,28m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$112,64
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4114NXHHU |
| Lawaai: | 60,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 153,0 CFM (4,28m³/min) |
| Vermogen (watt): | 13.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 4900 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 131°F (-20 ~ 55°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Gewicht: | 400,07 g |
| Serie: | 4100NU |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Bal 153,0 CFM (4,28m³/min) 2 Draden |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 4114NXHHU fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.