ebm-papst 4114NU ventilator
Artikelnummer:
4114NU
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Bal 105,9 CFM (2,97m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$94,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4114NU |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 105,9 CFM (2,97m³/min) |
| Lawaai: | 48,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 4.5 W |
| RPM: | 3200 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 4100NU |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 167°F (-30 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 119X38MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Bal 105,9 CFM (2,97m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 29 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
48,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 4114NU fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.