Ebmpapst 4114NHU-295 ventilator
Artikelnummer:
4114NHU-295
EBM-Papst 4114NHU-295 24V 430MA 1,4W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$35,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 4114NHU-295 |
| RPM: | 4400 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Breedte: | 38,00mm |
| Luchtstroom: | 140,0 CFM (3,92m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 4100NU |
| Statische druk: | – |
| Lawaai: | 57,0 dB(A) |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 24VDC 119X38MM IP68 |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Andere namen: | 381-2803 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | UL |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 30 VDC |
| Vermogen (watt): | 11.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 131掳F (-20 ~ 55掳C) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Huidige waardering: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
140,0 CFM (3,92m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 4114NHU-295 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.