ventilator ebm-papst 4112NHH
Artikelnummer:
4112NHH
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 119mm L x 119mm H Bal 152,9 CFM (4,28m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$28,45
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4112NHH |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 152,9 CFM (4,28m³/min) |
| Lawaai: | 60,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 15.5 W |
| RPM: | 5000 OMW/MIN |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 4100N |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 119X38MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 119mm L x 119mm H Bal 152,9 CFM (4,28m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 9 ~ 15 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
60,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 4112NHH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.