ebm-papst 4112NH3 ventilator
Artikelnummer:
4112NH3
ebm-papst 4112NH3 DC ventilator 12V 120x120x38mm 182,4CFM 19,5W 65dBA Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,84
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4112NH3 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 181 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 65 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 65 dBA |
| Vermogen: | 19.5 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 4100 N-serie |
| Grootte: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) In. (mm) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,86 pond |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 4112NH3 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.