Boyd Laconia 4028L12B-PF1 ventilator
Artikelnummer:
4028L12B-PF1
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 40mm L x 40mm H Bal 9,5 CFM (0,266m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4028L12B-PF1 |
| Fabrikant: | Boyd Laconia, LLC |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 9,5 CFM (0,266m³/min) |
| Lawaai: | 33,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 720 mW |
| RPM: | 6500 TPM |
| Breedte: | 28,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 0,265 in H2O (66,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR 12VDC 40X28MM TOERENTELLER |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 40mm L x 40mm H Bal 9,5 CFM (0,266m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.060A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
33,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Boyd Laconia 4028L12B-PF1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.