Ziehl Abegg MK137-2DK.10.N ventilator
$2.663,06
ebmpapst S3G500-AM56-21 ventilator
$1.185,25
ebmpapst 3950 ventilator
Artikelnummer:
3950
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,80
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Lawaai: | 35 dBA |
| Spanning:: | 230V |
| Vermogen: | 11W |
| Snelheid (RPM): | 2650 |
| Luchtstroom: | 34,7 CFM (0,983 m?/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Lager: | Sintec |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | 3900 |
| Materiaal lemmet: | Polyamide (PA), mineraal versterkt |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
35 dBA |
| Luchtstroom |
34,7 CFM (0,983 m?/min) |
| Stroom |
11W |
| Spanning |
230(V) |
| Toerental |
2650 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 3950 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.