NMB 3615RL-05W-B76 Ventilator
Artikelnummer:
3615RL-05W-B76
NMB 3615RL-05W-B76 24V 1,47A 4-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,69
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 3615RL-05W-B76 |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 90 mm x 90 mm x 38 mm |
| Actueel: | 1.47A |
| Lengte: | 90 mm |
| Breedte: | 90 mm |
| hoogte: | 38 mm |
| Draden: | 4 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
24(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Gereviseerde |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 3615RL-05W-B76 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.