ebm-papst 3414NHH ventilator
Artikelnummer:
3414NHH
ebm-papst 3414NHH DC ventilator 24V 92x92x25mm 60CFM 3.2W 39dBA 3250RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,93
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3414NHH |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 58,85 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.13333333333333 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 39 dBA |
| Vermogen: | 3.2 W |
| Serie: | 3400 N-serie |
| Grootte: | 3,6 x 1 (92 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 3250 RPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 100 g |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3414NHH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.