ebmpapst 3414NGHH Ventilator
Artikelnummer:
3414NGHH
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,88
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Lawaai: | 39 dBA |
| Spanning:: | 24V |
| Vermogen: | 3.2W |
| Snelheid (RPM): | 3250 |
| Luchtstroom: | 60,0 CFM (1,70 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Lager: | Sintec |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | 3400N |
| Materiaal lemmet: | Polyamide (PA), glasvezelversterkt |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 3414NGHH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.