ebm-papst 3414 ventilator
Artikelnummer:
3414
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 92mm L x 92mm H Bal 49,0 CFM (1,37m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3414 |
| Lawaai: | 36,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 49,0 CFM (1,37m³/min) |
| Vermogen (watt): | 2.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 0,31 lb (140,61 g) |
| Serie: | 3400 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 92mm L x 92mm H Bal 49,0 CFM (1,37m³/min) 2 draden |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3414 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.