EBM-Papst 3412NM fan
Artikelnummer:
3412NM
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 92mm L x 92mm H Bal 42,0 CFM (1,18m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3412NM |
| Lawaai: | 28,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 42,0 CFM (1,18m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 2300 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 0,31 lb (140,61 g) |
| Serie: | 3400N |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 15 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 75000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 92mm L x 92mm H Bal 42,0 CFM (1,18m³/min) 2 draden |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst 3412NM fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.