ebmpapst 3412NGH ventilator
Artikelnummer:
3412NGH
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,55
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Lawaai: | 36 dBA |
| Spanning:: | 12V |
| Vermogen: | 2.5W |
| Snelheid (RPM): | 3000 |
| Luchtstroom: | 55,3 CFM (1,56 m?/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Lager: | Sintec |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | 3400N |
| Materiaal lemmet: | Polyamide (PA), glasvezelversterkt |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 3412NGH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.