ebmpapst 3412N/39H ventilator
Artikelnummer:
3412N/39H
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,89
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | 35,0 dB(A) |
| Spanning:: | 12 VDC |
| Snelheid (RPM): | 3000 OMW/MIN |
| Luchtstroom: | 55,3 CFM (1,55 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 3400N |
| Statische druk: | 0,189 in H2O (47,1 Pa) |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | Niet van toepassing |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CCC, CE, CSA, EAC, UL, VDE |
| Type product: | DC-ventilatoren |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 15 VDC |
| Vermogen (watt): | 2.50W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158¡ãF (-20 ~ 70¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.208A |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 3412N/39H Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.