ebmpapst 3314NH ventilator
Artikelnummer:
3314NH
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$33,25
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Lawaai: | 38 dBA |
| Spanning:: | 24V |
| Vermogen: | 2.6W |
| Snelheid (RPM): | 3050 |
| Luchtstroom: | 54,7 CFM (1,55 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | 3300 |
| Materiaal lemmet: | Polyamide (PA), glasvezelversterkt |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 32 mm |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 3314NH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.