ebm-papst 3314N/2HH ventilator
Artikelnummer:
3314N/2HH
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 92mm L x 92mm H Bal 63,0 CFM (1,76m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$35,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3314N/2HH |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 63,0 CFM (1,76m³/min) |
| Lawaai: | 42,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3.5 W |
| RPM: | 3450 RPM |
| Breedte: | 32,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 3300N |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 92X32MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 92mm L x 92mm H Bal 63,0 CFM (1,76m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 18 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 57500 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
42,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3314N/2HH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.