Axial 3314GS ventilator
Artikelnummer:
3314GS
EBM-Papst 3314GS 24V 100mA 2,4W 3draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,27
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | 3314GS |
| Vermogen: | 2.4W |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 90 mm x 90 mm x 32 mm |
| Actueel: | 100 mA |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial 3314GS Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.