ebm-papst 3254J/2H3P ventilator
Artikelnummer:
3254J/2H3P
ebm-papst 3254J/2H3PDC Axiaalventilator 24 VDC 92 x 92 x 3815mm 235m3/h 243W 3250J-serie
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$177,30
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3254J/2H3P |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 158 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 64 dBA |
| Vermogen: | 35 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 3250J-serie |
| Grootte: | 3,6 x 1,5 (92 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 7450 RPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 240 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
64 dBA |
| Luchtstroom |
158 CFM |
| Stroom |
35 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
7450 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3254J/2H3P Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.