Ebmpapst 3218JNPR ventilator
Artikelnummer:
3218JNPR
Ebmpapst 3218JNPR 48V 150mA 7.2W 3draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$52,86
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Ebmpapst |
| Model: | 3218JNPR |
| Vermogen: | 7.2W |
| Spanning: | 48V |
| Grootte: | 90 mm x 90 mm x 38 mm |
| Onderdeeltype: | Koelventilator, thermische ventilatoren, serverventilator, computerventilator, industriële ventilator |
| Actueel: | 150 mA |
| AC/DC: | DC |
| Beëindiging: | 3 |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 3218JNPR Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.