ebmpapst 3214JH4 ventilator
Artikelnummer:
3214JH4
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$50,24
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Lawaai: | 73 dBA |
| Spanning:: | 24V |
| Vermogen: | 50W |
| Snelheid (RPM): | 13000 |
| Luchtstroom: | 165,0 CFM (4,67 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | 3200J |
| Materiaal lemmet: | Polyamide (PA), glasvezelversterkt |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 38 mm |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 3214JH4 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.