ebm-papst 3214JH ventilator
Artikelnummer:
3214JH
ebm-papst 3214JH DC ventilator 24V 92x92x38mm 86.1CFM 9W 55dBA 6800RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$17,74
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3214JH |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 86,1 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 55 dBA |
| Vermogen: | 9 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 3200J-serie |
| Grootte: | 3,6 x 1,5 (92 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 6800 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3214JH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.