ebmpapst 3214J/2H4P ventilator
Artikelnummer:
3214J/2H4P
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$63,80
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Lawaai: | 73 dBA |
| Spanning:: | 24V |
| Vermogen: | 50W |
| Snelheid (RPM): | 11000 |
| Luchtstroom: | 165,0 CFM (4,67 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 1,2A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Kenmerken: | PWM-besturing; Snelheidssensor (toerental) |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | 3200J |
| Materiaal lemmet: | Polyamide (PA), glasvezelversterkt |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 38 mm |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
73 dBA |
| Luchtstroom |
165,0 CFM (4,67 m/min) |
| Stroom |
50W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
11000 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 3214J/2H4P Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.