ebm-papst 3214J/2H3PR-204 ventilator
Artikelnummer:
3214J/2H3PR-204
ebm-papst 3214J/2H3PR-204 DC ventilator 24V vermogen 30W 92X92X38mm 69db Luchtstroom 140CFm
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$77,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3214J/2H3PR-204 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 140 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Geluidsniveau: | 69 dBA |
| Beëindiging: | Draadkabels |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
69 dBA |
| Luchtstroom |
140 CFM |
| Spanning |
24 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3214J/2H3PR-204 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.