ebm-papst 3212JN ventilator
Artikelnummer:
3212JN
ebm-papst 3212JN Ventilator DC 12V 92x92x38mm Sq 76.5CFM 7.5W 51dBA 6000RPM Looddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$141,98
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3212JN |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 76,51 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.63 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 51 dBA |
| Vermogen: | 7.6 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 3200J-serie |
| Grootte: | 3,6 x 1,5 (92 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 6000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 240 g |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3212JN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.