NMB 3115PS-12W-B30 Ventilator
Artikelnummer:
3115PS-12W-B30
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,94
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Spanning:: | 115V |
| Vermogen: | 9/7W |
| Type ventilator: | Axiaal |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 38 mm |
| Fabrikant: | NMB |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Stroom |
9/7W |
| Spanning |
115V |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 3115PS-12W-B30 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.