NMB 3110SB-04W-B39-E50 ventilator
Artikelnummer:
3110SB-04W-B39-E50
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 30.4 CFM (0.851m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3110SB-04W-B39-E50 |
| Lawaai: | 22,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 30,4 CFM (0,851m³/min) |
| Vermogen (watt): | 720 mW |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 2300 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | 0,086 in H2O (21,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,176 lb (79,83 g) |
| Serie: | 08025SA |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.060A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 100000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 30.4 CFM (0.851m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
22,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 3110SB-04W-B39-E50 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.