NMB 3110KL-04W-B59 Ventilator
Artikelnummer:
3110KL-04W-B59
NMB 3110KL-04W-B59 8025 8CM 12V 0,3A Driedraads velocimetrie stralingsventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,08
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 3110KL-04W-B59 |
| Vermogen: | 2.76W |
| Spanning: | DC12V |
| Type: | Ventilator |
| Actueel: | 0.3A |
| RPM: | 3250 TPM |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
2.76W |
| Spanning |
DC12V |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 3110KL-04W-B59 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.