NMB 3108NL-04W-B49 Ventilator
Artikelnummer:
3108NL-04W-B49
NMB 3108NL-04W-B49 12V 0,27A 3draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,94
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 3108NL-04W-B49 |
| Spanning: | 12V |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 20 mm |
| Onderdeeltype: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.27A |
| Lengte: | 80 mm |
| Breedte: | 80 mm |
| hoogte: | 20 mm |
| Draden: | 3 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
12(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 3108NL-04W-B49 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.