NMB 3106KL-05W-B59-B00 ventilator
Artikelnummer:
3106KL-05W-B59-B00
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 80mm L x 80mm H Bal 32,8 CFM (0,918m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3106KL-05W-B59-B00 |
| Lawaai: | 34,0dB |
| Luchtstroom: | 32,8 CFM (0,918m³/min) |
| Vermogen (watt): | 2.88 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Statische druk: | 0,120 in H2O (29,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 0,111 lb (50,35 g) |
| Serie: | 3106KL |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.120A |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 80mm L x 80mm H Bal 32,8 CFM (0,918m³/min) 3 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
34,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 3106KL-05W-B59-B00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.