AVC 2B06038B12S Ventilator
Artikelnummer:
2B06038B12S
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,44
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | AVC |
| Spanning:: | 12V |
| Type: | VENTILATOR |
| Actueel: | 1.90A |
| Lengte: | 60 mm |
| Breedte: | 60 mm |
| Hoogte: | 38 mm |
| draden: | 4 |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 38 mm |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Spanning |
12(V) |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “AVC 2B06038B12S Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.