AVC 2B06038B12G Ventilator
Artikelnummer:
2B06038B12G
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,61
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | AVC |
| Spanning:: | 12V |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 2.2A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 38 mm |
| Fabrikant: | AVC |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Spanning |
12(V) |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “AVC 2B06038B12G Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.