NMB 2810KL-S4W-B39 ventilator
Artikelnummer:
2810KL-S4W-B39
NMB 2810KL-S4W-B39 12V 0,19A 3draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,52
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 2810KL-S4W-B39 |
| spanning: | 12V |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.19A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
12(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2810KL-S4W-B39 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.