NMB 2806KL-04W-B56 ventilator
Artikelnummer:
2806KL-04W-B56
NMB 2806KL-04W-B56 12V 0,28A 4-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,15
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 2806KL-04W-B56 |
| spanning: | 12V |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.28A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Grootte: | 70 mm x 70 mm x 15 mm |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
12(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2806KL-04W-B56 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.