Ventilator Ebmpapst 255M
Artikelnummer:
255M
EBM-Papst 255M 5V 0,2W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$30,15
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Model: | 255M |
| spanning: | 5V |
| Snelheid (RPM): | 6000 |
| Type: | Axiaal |
| Vermogen: | 0.2W |
| Lawaai: | 5 dBA |
| Luchtstroom: | 1,2 CFM (0,034 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 25 mm x 25 mm x 8 mm |
| Lager: | Sintec |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | 250 |
| Materiaal lemmet: | Polyamide (PA), glasvezelversterkt |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 255M Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.