NMB 2410ML-05W-B55 Ventilator
Artikelnummer:
2410ML-05W-B55
NMB 2410ML-05W-B55 24V 0,13A 3,12W 4draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,23
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 2410ML-05W-B55 |
| spanning: | 24V |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.13A |
| Vermogen: | 3.12W |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
3.12W |
| Spanning |
24(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2410ML-05W-B55 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.