NMB 2410ML-04W-B79-E00 ventilator
Artikelnummer:
2410ML-04W-B79-E00
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 33.1 CFM (0.927m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 2410ML-04W-B79-E00 |
| Lawaai: | 45,0dB |
| Luchtstroom: | 33,1 CFM (0,927m³/min) |
| Vermogen (watt): | 5.48 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 6800 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | 0,502 in H2O (125,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, vergrendelde rotorsensor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,144 lb (65,32 g) |
| Serie: | 2410ML |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.440A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 33.1 CFM (0.927m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
45,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2410ML-04W-B79-E00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.