NMB 2410ML-04W-B10-E00 ventilator
Artikelnummer:
2410ML-04W-B10-E00
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 60mm L x 60mm H Bal 13,7 CFM (0,384m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 2410ML-04W-B10-E00 |
| Lawaai: | 23,0dB |
| Luchtstroom: | 13,7 CFM (0,384m³/min) |
| Vermogen (watt): | 900 mW |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 2950 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | 0,083 in H2O (20,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,144 lb (65,32 g) |
| Serie: | 2410ML |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.070A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 100000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 60mm L x 60mm H Bal 13,7 CFM (0,384m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
23,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2410ML-04W-B10-E00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.