NMB 2406VL-S5W-B79 ventilator
Artikelnummer:
2406VL-S5W-B79
NMB 2406VL-S5W-B79 24V 0.14A 3-draads ventilator met witte connector gebruikt en origineel
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,59
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 2406VL-S5W-B79 |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 60mm x 60mm x 15mm |
| Actueel: | 0.14A |
| Lengte: | 60 mm |
| Breedte: | 60 mm |
| hoogte: | 15 mm |
| Draden: | 3 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
24(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2406VL-S5W-B79 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.