NMB 2406VL-05W-B69 Ventilator
Artikelnummer:
2406VL-05W-B69
NMB/FANUC 2406VL-05W-B69 A90L-0001-0567#A 24V 0.10A 3-draads Ventilator zonder beugel
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,58
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
Stuur ons foto's van je ventilator nadat je een bestelling hebt geplaatst. We moeten het model en de connector controleren.
| Merk: | NMB |
| Model: | 2406VL-05W-B69 |
| spanning: | 24V |
| Actueel: | 0.10A |
| AC/DC: | DC |
| Beëindiging: | 3 |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 15 mm |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
24(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2406VL-05W-B69 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.