NMB 2406RL-05W-M59 Ventilator
Artikelnummer:
2406RL-05W-M59
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,99
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Spanning:: | 24V |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.18A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 15 mm |
| Fabrikant: | NMB |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Spanning |
24(V) |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2406RL-05W-M59 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.