NMB 2406KL-05W-B40-L00 ventilator
Artikelnummer:
2406KL-05W-B40-L00
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 60mm L x 60mm H Bal 15,9 CFM (0,445m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$21,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 2406KL-05W-B40-L00 |
| Lawaai: | 31,0dB |
| Luchtstroom: | 15,9 CFM (0,445m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.68 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 4100 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Statische druk: | 0,159 in H2O (39,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,099 lb (44,91 g) |
| Serie: | 06015KA |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.070A |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 60mm L x 60mm H Bal 15,9 CFM (0,445m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
31,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2406KL-05W-B40-L00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.