NMB 2406KL-05W-B39 ventilator
Artikelnummer:
2406KL-05W-B39
NMB 2406KL-05W-B39 24V 0.08A 6CM 6015 3-draads ventilator 60*60*15MM
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,56
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | 2406KL-05W-B39 |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 6CM |
| Type: | Ventilator |
| Actueel: | 0.08A |
| Fabrikant: | NMB |
| draden: | 3 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
24(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2406KL-05W-B39 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.