NMB Technologies 2406KL-04W-B39-L00 fan
Artikelnummer:
2406KL-04W-B39-L00
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 60mm L x 60mm H Bal 14,1 CFM (0,395m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 2406KL-04W-B39-L00 |
| Lawaai: | 28,0dB |
| Luchtstroom: | 14,1 CFM (0,395m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.08 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3600 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | NMB Technologieën |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Statische druk: | 0,125 in H2O (31,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 0,099 lb (44,91 g) |
| Serie: | 06015KA |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.090A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 60mm L x 60mm H Bal 14,1 CFM (0,395m³/min) 3 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
28,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB Technologies 2406KL-04W-B39-L00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.