NMB 2404KL-04W-B39 Ventilator
Artikelnummer:
2404KL-04W-B39
NMB 2404KL-04W-B39 12V 0,13A 3draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,54
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 2404KL-04W-B39 |
| spanning: | 12V |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.13A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 10 mm |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
12(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2404KL-04W-B39 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.