ebmpapst 2218F/2TDH40R ventilator
Artikelnummer:
2218F/2TDH40R
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$249,90
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Ebmpapst |
| Spanning:: | 48V |
| Vermogen: | 103W |
| Type: | Koelventilator, thermische ventilatoren, serverventilator, computerventilator, industriële ventilator |
| Actueel: | 2.15A |
| AC/DC: | DC |
| Beëindiging: | 4 |
| Grootte: | 220 mm x 220 mm x 50 mm |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Stroom |
103W |
| Spanning |
48V |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 2218F/2TDH40R Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.