ebm-papst 2214F/2TDHHO ventilator
Artikelnummer:
2214F/2TDHHO
Buisasventilator 24VDC Rond - 220mm Dia Bal 553,0 CFM (15,48m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$194,05
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 2214F/2TDHHO |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 553,0 CFM (15,48m³/min) |
| Lawaai: | 66,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 35 W |
| RPM: | 5000 OMW/MIN |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 2200FTD |
| Afmetingen: | Rond - 220mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 220X50.8MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 24VDC Rond - 220mm Dia Bal 553,0 CFM (15,48m³/min) 4 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 36 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
66,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 2214F/2TDHHO fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.