Sunon 2123HBT ventilator
Artikelnummer:
2123HBT
SUNON 2123HBT 220/240V 0,125A 20/19W ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,44
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | SUNON |
| Model: | 2123HBT |
| spanning: | 220/240V |
| Type: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.125A |
| Vermogen: | 20/19W |
| Lengte: | 120 mm |
| Breedte: | 120 mm |
| Hoogte: | 38 mm |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon 2123HBT Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.