sunon 2122HBT.GN ventilator
Artikelnummer:
2122HBT.GN
SUNON 2122HBT.GN 220/240V 0,10/0,09A 19/18W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,78
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | SUNON |
| Model: | 2122HBT.GN |
| spanning: | 220/240V |
| Type: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.10/0.09A |
| Vermogen: | 19/18W |
| Lengte: | 120 mm |
| Breedte: | 120 mm |
| Hoogte: | 25 mm |
| Draden of maat: | 2 |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
19/18W |
| Spanning |
220/240(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon 2122HBT.GN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.