NMB 2106KL-04W-B59-L00 ventilator
Artikelnummer:
2106KL-04W-B59-L00
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 52mm L x 52mm H Ball 14.1 CFM (0.395m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$26,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 2106KL-04W-B59-L00 |
| Lawaai: | 30,0dB |
| Luchtstroom: | 14,1 CFM (0,395m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.56 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 4900 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant - 52mm L x 52mm H |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Statische druk: | 0,140 in H2O (34,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,055 lb (24,95 g) |
| Serie: | 2106KL |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.130A |
| Spanningsbereik: | 10.2 ~ 13VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 52mm L x 52mm H Ball 14.1 CFM (0.395m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
30,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2106KL-04W-B59-L00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.